יום שישי, 30 בספטמבר 2016

נשיא רוסיה ומלך ירדן שיגרו תנחומים למשפחת פרס


בשיחה עם רה"מ, הביע פוטין את תנחומיו על פטירתו של נשיא המדינה לשעבר. במקביל, נשלחה אגרת תנחומים מטעמו של עבדאללה השני, שבה הביע המלך את תקוותו שתהליך השלום הישראלי-פלסטיני, שהתווה פרס, יקרום עור וגידים

נשיא רוסיה ולדימיר פוטין התקשר היום (יום ה') לראש הממשלה בנימין נתניהו, כדי להביע את תנחומיו על פטירתו של נשיא המדינה לשעבר שמעון פרס. פוטין הביע את הערכתו הרבה לנשיא התשיעי, כמנהיג חשוב במדינת ישראל. בסיום השיחה, אמר פוטין לראש הממשלה שהוא רואה חשיבות רבה בהמשך הידידות בין רוסיה לבין ישראל. 

בתוך כך, אגרת תנחומים נשלחה מטעם מלך ירדן עבדאללה השני. בפתח האיגרת נכתבו מילות תנחומים, ובהמשך הביע המלך את תקוותו שתהליך השלום הישראלי-פלסטיני, שהותווה על ידי פרס, יקרום עור וגידים. 

מאמציו של פרס בתהליך השלום הישראלי-פלסטיני ותמיכתו בפתרון שתי המדינות חייבים להיות לנר לרגלי מנהיגי מדינת ישראל וכל המעורבים בקונפליקט הזה. תרומתו לשלום ולביטחון אזורי רלוונטיים היום יותר מתמיד. 

"בשעה שביטחון האזור כולו מצוי תחת איום, חשוב שקול ההיגיון ינצח ומצדדי השלום ימשיכו להתוות את הדרך. שאלוהים יברך אותו ויעניק למשפחתו ולעם ישראל סבלנות ועוז רוח", לשון האגרת. סגן ראש הממשלה והשר לענייני השקעות, הדוקטור ג'וואד אל-ענאני ייצג ירדן במסע ההלוויה של פרס שיתקיים מחר בצהריים בהר הרצל. 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

חדשות צ'רקסיה
תפוצות
התפוצה בישראל
כתבות
חזרה למולדת שינויים בחוק המקשים את חזרתם של הצ'רקסים למולדת

הבעיה הצ'רקסית
ספורט
תיירות בצ'רקסיה